Şunu ara:

Ambar kelimesi dilimize Farsça’dan geçmiştir.”Enbar” kökünden türetilmiştir. Yunanca’da denizcilik terimi olan “istif” anlamına gelen ampari’den gelmektedir. Genel olarak anlamı; hububat ya da değerli eşyalar saklanan yerdir. Bir şeyin çok fazla üretildiği yerler için de bu kelime kullanılır.
Gebze ambar sizlerin değerli eşyalarını saklamasa da istediğiniz yere ulaştırıyor. Amacımız; sizi güvenli ve ekonomik nakliye ile buluşturmak. Gebze ambar olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle tıpkı “ambar” kelimesinin anlamı gibi köklenip, çeşitleniyoruz, yenileniyoruz, uyumlanıyoruz. 81 ile ekonomik fiyat, güven ve şeffaflık düsturu ile taşımacılık yapmaktayız. Günde binlerce nakliye aracının uğradığı Türkiye’nin en büyük nakliyeciler sitesiyiz. Kamyon,tır, kamyonet, panelvan gibi çeşitli araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Fiyatlandırma konusunda da müşteri memnuniyetine öncelik veren Gebze Nakliyat, rekabetçi fiyatlar sunarak müşterilerin bütçesine uygun çözümler sunar. Ayrıca, tüm hizmetlerini 7/24 sunarak, acil ihtiyaçlara hızlı çözümler sunabilmektedir. Bu sayede, müşterilerin iş süreçlerini aksatmadan faaliyetlerine devam edebilmelerini sağlamaktadır.
Ancak, her hizmet gibi Gebze Nakliyat’ın da dezavantajları bulunmaktadır. Özellikle yoğun talep dönemlerinde ve özel günlerde teslimat süreleri genellikle uzar. Dahası, bazı müşteriler için Gebze Nakliyat’ın fiyatları yüksek gelir. Bu nedenle, müşterilerin ihtiyaçlarını ve bütçelerini dikkate alarak Gebze Nakliyat’ı seçmeleri önemlidir.
Gebze ambar 20 yıla aşkın tecrübesine yenilikleri de ekleyerek, güne uyumlanarak, büyüyerek çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en büyük motivasyon kaynağımız tabi ki.
Sonuç olarak; siz değerli müşterilerine yüksek kaliteli hizmetleri mümkün olduğu kadar uygun fiyat, güven ve şeffaklık ilkesinde sunan, 7/24 ulaşılabilir olan,ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan güvenilir bir iş ortağıyız. Esnaflık külliyatını bir kenara bırakmadan büyüyoruz. Zira Gebze ambar olarak biliyoruz ki; köklerin ne kadar sağlamsa, dalların o kadar dayanıklı olur. Yerimiz belli; çay, kahve içmeye de bekleriz efenim 🙂